Wygodne oprogramowanie reklamacyjne

Spis treści Wygodne oprogramowanie reklamacyjne

Office job

Jedną z najważniejszych cech oprogramowania reklamacyjnego jest intuicyjność. Ważne, aby było to również wygodne oprogramowanie reklamacyjne. Taki właśnie jest system SoftwareStudio.

Wygodne oprogramowanie reklamacyjne SoftwareStudio – cechy

To system, który umożliwia sprawne zarządzanie reklamacjami. Składa się na to szybkie dodawanie nowych zgłoszeń, ale także możliwość ekspresowego wyszukiwania reklamacji. Dodatkowym atutem jest możliwość filtrowania zgłoszeń według różnych cech, na przykład rodzaju asortymentu.

Wygodne oprogramowanie reklamacyjne
system reklamacji

Wygodne oprogramowanie reklamacyjne online

System reklamacyjny SoftwareStudio to aplikacja przeglądarkowa. Dzięki temu możliwe jest wykonywanie wszystkich operacji przy użyciu urządzenia z zainstalowaną przeglądarką internetową. Dostęp do panelu mają wyłącznie osoby posiadające dane do logowania. Możliwe jest udzielenie różnych uprawnień, czyli dostępu do narzędzi systemu w zależności od tego, jakie stanowisko i zadania ma konkretny pracownik.

Dodawanie zgłoszeń przez internet

Klienci mogą samodzielnie dodawać zgłoszenia internetowe. Wystarczy, że otworzą odpowiedni formularz na stronie internetowej. System wymusi wypełnienie niezbędnych danych. Dotyczących rodzaju produktu, opisu wady, daty zakupu i innych. Po wypełnieniu wszystkich informacji klient akceptuje zgłoszenie. Generuje się wtedy etykieta, którą można przykleić na przesyłce. Klient otrzymuje numer RMA, za pomocą którego może śledzić postępy przebiegu procesu reklamacyjnego.

Możliwość personalizacji systemu

Mimo tego, iż przepisy prawa dotyczące reklamacji są takie same dla wszystkich firm, to niektóre przedsiębiorstwa będą potrzebowały konkretnych dodatkowych rozwiązań. System SoftwareStudio umożliwia zmianę niektórych funkcjonalności oprogramowania, a także dodanie nowych.

Program RMA

[pagelist child_of="79"]

RMA demo

Oferta oprogramowania reklamacyjnego to nie tylko opis na stronie.
Prezentacja multimedialna nie wystarcza?
W takim razie przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu do reklamacji RMA odpowiada Twoim potrzebom?