Zgłoszenia reklamacyjne

SoftwareStudio Zgłoszenia reklamacyjne

Jakie znasz zgłoszenia reklamacyjne? Istotna funkcja nowoczesnego systemu RMA to możliwość składania wniosków reklamacyjnych za pomocą strony Internetowej. Aplikację www do reklamacji uruchamiasz na komputerze, ale także na tablecie czy telefonie. Platforma RMA daje możliwość rejestracji reklamacji przez placówki firmy oraz partnerów handlowych firmy (np. autoryzowane sklepy). Pozwoli to na wysyłanie powiadomień (e-mail i SMS) do pracowników oraz klientów.

Udostępnij klientom formularz RMA za pomocą portalu SoftwareStudio. Aplikacja Reklamacje.net dostarczy spersonalizowaną stronę Internetową, aby klienci mogli zorganizować zwrot towaru. Dostosuj swoją stronę www, która będzie przyjazna dla urządzeń mobilnych. W efekcie klienci będą mogli przesyłać i śledzić zwroty bezpośrednio ze swoich smartfonów.

Wiesz, że nieodłącznym elementem Twojej działalności jest konieczność rozpatrywania reklamacji, zwrotów towaru czy jego wymiany w przypadku pomyłki klienta przy zakupie. Zarówno reklamacje jak i zwroty to obowiązek prawny. Musisz wywiązać się z niego w ustawowym terminie. A tu okazuje się, że konieczny będzie system reklamacyjny, czyli oprogramowanie pomagające w tych procesach. Jeżeli potrzebujesz prostego, czytelnego systemu do obsługi reklamacji to poznaj program Reklamacje.net od SoftwareStudio.

Małe i średnie firmy, które sprzedają Twoje produkty mogą nie mieć potrzebnych zasobów do obsługi masowych zwrotów za wadliwe towary. W efekcie zatrudnienie zewnętrznego dostawcy logistyki, który dysponuje technologią umożliwiającą bezproblemową obsługę procesów RMA, staje się kluczowe. Zatrzymaj klientów dzięki płynnej obsłudze zwrotów. Rozwiej obawy swojego klienta, gdy przygotujesz szczegóły na temat otrzymania produktu z powrotem.

System do reklamacji od SoftwareStudio wyróżnia się innowacyjnym i intuicyjnym interfejsem. Standardem jest zapis i obsługa plików w formacie xls (excel) oraz generowanie dokumentów w formacie PDF. Nasz program reklamacyjny jest zgodny z aktualnym przepisami dotyczącymi praw konsumentów. Jego wdrożenie oznacza usprawnienie obsługi posprzedażowej. Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, a pracownicy mogą skupić się na sprzedaży i promocjach.

SoftwareStudio system rejestracji zgłoszeń online
system RMA

SoftwareStudio system rejestracji zgłoszeń online

System rejestracji zgłoszeń online od SoftwareStudio to narzędzie, które usprawnia komunikację z klientami. Dzięki temu, każde zgłoszenie jest natychmiast rejestrowane. Co więcej, system automatycznie przypisuje zgłoszenia do odpowiednich działów. To znacznie przyspiesza proces rozwiązania problemu.

System RMA on-line
system RMA

System RMA on-line

Ponieważ zadowolony klient wraca i dalej korzysta z Twojej oferty. Dbałość o relacje z klientem ma miejsce nie tylko na etapie sprzedaży, jest także niezwykle istotne w budowaniu zaufania dzięki obsłudze posprzedażnej. System do obsługi reklamacji oznacza, że możliwe jest bezkonfliktowe załatwianie spraw i tym samym dbanie o wysoki poziom zadowolenia klienta. Reklamacje.net to platforma utworzona z myślą o wszystkich, którzy bezpośrednio związani są z obsługą reklamacji.

dodawanie zgłoszeń reklamacyjnych
Paulina Nijak

Wygodny sposób na dodawanie zgłoszeń reklamacyjnych

Za pomocą formularza www oraz wykorzystując mobilne urządzenia np. telefon z dostępem do Internetu dokonasz szczegółowej rejestracji reklamacji. Program RMA on-line umożliwia prowadzenie rejestru napraw, sprzętu klientów oraz rozliczeń pomiędzy serwisem, a klientami. Przebieg naprawy można koordynować poprzez dodawanie notatek (różne typy) oraz ustawianie statusu i postępu naprawy.

program do obsługi reklamacji przez Internet
system RMA

RMA.net, program do obsługi reklamacji przez Internet

Odkryj program do obsługi reklamacji przez Internet, który usprawnia procesy biznesowe, zwiększa satysfakcję klientów i oferuje zaawansowane narzędzia analityczne. RMA.net to innowacyjne oprogramowanie, które umożliwia obsługę reklamacji przez Internet. Dzięki temu rozwiązaniu, zarządzanie procesem reklamacji staje się prostsze, bardziej efektywne i dostępne z każdego miejsca, gdzie tylko istnieje połączenie internetowe.

Program do obsługi serwisu i reklamacji
system RMA

Program do obsługi serwisu i reklamacji

Odkryj program do obsługi reklamacji od SoftwareStudio. Usprawnij procesy i zwiększ zadowolenie klientów dzięki łatwej integracji z ENOVA. W dzisiejszych czasach, każda firma, która sprzedaje towary, musi mieć solidny system do obsługi reklamacji. SoftwareStudio odpowiada na te potrzeby, tworząc Reklamacje.net – program, który ułatwia ten proces. Program ten działa w przeglądarce internetowej, co czyni go łatwo dostępnym i wygodnym w obsłudze.

Reklamacje przez Internet
system RMA

Reklamacje przez Internet

Odkryj możliwości jakie dają reklamacje przez Internet. Poznaj system RMA.net firmy SoftwareStudio. W dzisiejszych czasach, każda firma stara się zapewnić swoim klientom najlepszą możliwą obsługę. System obsługi reklamacji odgrywa tutaj kluczową rolę. Pozwala on na szybkie i efektywne zarządzanie procesem reklamacyjnym, co przekłada się na zadowolenie klientów. Dzięki temu, klienci czują, że ich problemy są traktowane poważnie i rozwiązywane sprawnie.

Program do reklamacji RMA
system RMA

Program do reklamacji RMA

Odkryj Program do reklamacji RMA – nowoczesne narzędzie do zarządzania reklamacjami przez Internet, które zwiększa efektywność i kontrolę w Twojej firmie.

Chcesz sprawdzić demo?

Prawdziwe demo online programu do reklamacji więcej warte jest niż tysiące słów. Więcej niż setki zdjęć czy prezentacji multimedialnych. Sprawdź jak działa nasza wersja demo systemu RMA.
Demo