NOWOCZESNY SKLEP INTERNETOWY – Sklep internetowy ASP.net

Sklep internetowy ASP.net SQL server

Internetowe sklepy stają się głównym sposobem kontaktu sklepu z klientem. Zarówno w sensie biznesowym, czyli rozwiązania B2B. Jak i indywidualnym, czyli rozwiązania B2C. Sklepy internetowe stworzone przy pomocy technologii Microsoft ASp.net. Jak również oprogramowania do zarządzania treścią CMS zapewniają wysoką skuteczność sprzedaży. A także łatwą pracę z oprogramowaniem sklepu internetowego.

Program Sklep Internetowy.net służy do prowadzenia sprzedaży towarów i usług za pomocą medium, a jest nim sieć Internet. Jednocześnie wspierając działania marketingowe związane z promocją oferty. A zarazem dotarcie z nią do szerokich kręgów potencjalnych odbiorców. Sklep internetowy przygotowuje strony widoczne zarówno dla klienta, ale też dla wyszukiwarek internetowych. Czyli głównie Google oraz pozwala na integrację z portalami zajmującymi się porównywaniem ofert i cen. Z różnych sklepów internetowych, czyli tzw. porównywarki czyli np. Ceneo.

sklep internetowy

Na program SKLEP INTERNETOWY.net składa się kilka modułów, najważniejsze z nich to:

  • Administrator – pozwalający na konfigurację podstawowych parametrów działania aplikacji;
  • BackOffice – moduł dla pracowników obsługujących sklep internetowy, za pomocą tego modułu pracownicy sklepu internetowego mogą przeglądać i edytować ofertę, opisy, zdjęcia oraz przeglądać i realizować zamówienia jakie napływają do sklepu internetowego;
  • FrontOffice – moduł sklepu internetowego widoczny po stronie klienta sklepu – a więc strona prezentacji. Strona ta zwykle jest przygotowana przez grafików aby jej wygląd odzwierciedlał charakter firmy i jej sklepu internetowego;
  • Wyszukiwarki – zapisane w bazie MS SQL 2008 server oferowane pozycje sklepu internetowego wraz z opisem artykułów stanowią doskonałe narzędzie do pozycjonowania witryny sklepu w internecie. Na podstawie zgromadzonych informacji zapisywanych przez pracowników sklepu internetowego moduł wyszukiwarki przygotowuje odpowiednie dane na podstawie których rośnie pozycjonowanie danej witryny, przez co nowi klienci szybciej trafiają do naszego sklepu internetowego;
  • Porównywarki internetowe – moduł pozwala integrować SKLEP INTERNETOWY.net z wybranymi portalami zajmującymi się profesjonalnie porównywaniem ofert wielu różnych sklepów internetowych.

Sklepy internetowe pozwalają na sprzedaż detaliczną towarów klientom bez ograniczeń przestrzennych, ale także czasowych. Przy stosunkowo minimalnych kosztach związanych z uruchomieniem, jak również utrzymaniem. Cechą charakterystyczną naszego oprogramowania są:

  • zastosowana technologia Microsoft ASP.net na bazie MS SQL 2008 server;
  • moduł Administratora i BackOffice wykorzystujące nowoczesne rozwiązania AJAX podnoszące komfort pracy pracowników sklepu internetowego;
  • integracja z dowolnymi nowoczesnymi systemami sprzedażowymi zarówno poprzez wymianę danych za pomocą plików tekstowych CSV, czy też XML excela XML. Ale także pozwalające na wymianę danych za pomocą replikacji między bazami SQL lub plikami DBF

Demo Sklepu Internetowego

Większość producentów oprogramowania do prowadzenie sprzedaży internetowej, czyli handlu internetowego. Udostępnia wersje DEMO swoich programów, aby użytkownik przed zakupem mógł zapoznać się nie tylko z zakresem funkcjonalnym oprogramowania, ale także ocenić przydatność i łatwość obsługi.


Program reklamacje

ASP.net na zamówienie, czyli sklep internetowy

Oferujemy usługi w zakresie tworzenia indywidualnego sklepu internetowego SKLEP NA ZAMÓWIENIE. Aplikacje dostosowane są do potrzeb Zamawiającego. Tak, aby zapewnić maksymalną wydajność, która szybko przyniesie wymierne zyski.
Integracja posiadanego przez Państwa oprogramowania handlowego z tworzonymi aplikacjami internetowymi. Celem jest osiągnięcie jak największej funkcjonalności programu SKLEP INTERNETOWY.
Outsourcing informatyczny jest wygodną i ekonomiczną formą utrzymania systemu informatycznego. W małej i średniej firmie, a to pozwala na prowadzenie sklepu na serwerze firmy zewnętrznej.


reklamacje program

Program dla sklepu internetowego

Sklep Internetowy.net wykorzystuje komercyjne sprawdzone technologie internetowe Microsoft, Dzięki czemu oprogramowanie działa szybko i sprawnie. Ponieważ jest to dedykowane rozwiązanie. Może być ono instalowane na Państwa dedykowanym serwerze z systemem Operacyjnym Microsoft Windows.


reklamacje p
rogram